'Η ΕΝΩΣΗ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΒΑΡΕΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ[Ε.ΦΙ.Β.Α.].

'Η ΕΝΩΣΗ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΒΑΡΕΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ[Ε.ΦΙ.Β.Α.]. ...............ΕΛΠΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΑΣ

Πέμπτη 6 Δεκεμβρίου 2012

Γιώργος Κατσινόπουλος εναντίον Jeff Monson!

Video με τον Γιώργο Κατσινόπουλο από τον συναρπαστικό αγώνα που είχε με τον θρύλο του Grappling No-Gi Jeff Monson.
Ο Έλληνας αθλητής κέρδιζε στα 3 πρώτα λεπτά τον Jeff Monson με 1-0, έχασε όμως στη συνέχεια στις λεπτομέρειες. Χάρισαν, ωστόσο, στο κοινό έναν πραγματικά συγκλονιστικό αγώνα.
Ο Γιώργος Κατσινόπουλος κατέκτησε τελικά την τρίτη θέση στο αγώνισμα του Grappling No-Gi στην κατηγορία των +100 κιλών στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μη Ολυμπιακών Αγωνισμάτων Πάλης στην Κρακοβία της Πολωνίας στις 17/11/12.
Την επόμενη μέρα κατέκτησε και το αργυρό μετάλλιο στην κατηγορία του στο αγώνισμα τουGrappling Gi.
Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 23 Νοέμβριος 2012 13:37